Wyszukiwanie

Szybkie zakupy online

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ -
Poznań, Warszawa,
Kraków czy Wrocław,
NASZE KARTONY KUPISZ TU!

KupKartony.pl - małe logo sklepu

Producent dużych pudeł, jak i małych pudełek.

Ludzie z pudłami na głowach - zadowoleni z zakupu

KUP I TEŻ SIĘ PRZEKONAJ!

Kartony na zamówienie i na wymiar

Produkcja według Twojej specyfikacji

Pomiar kartonu - ikonaNa stronach naszego sklepu oferujemy gotowe pudełka kartonowe (klapowe i fasonowe) w różnych rozmiarach, które produkujemy i utrzymujemy na stanach magazynowych w celu stałej dostępności. Możliwe jednak, iż żadne z nich nie odpowiada akurat Twoim potrzebom. W takiej sytuacji możesz złożyć u nas zlecenie produkcji według indywidualnej specyfikacji. Na zamówienie wykonamy klasyczne kartony klapowe bądź innego typu opakowania tekturowe według konkretnie podanych wymiarów. Dodatkowo, możemy wykonać jednokolorowy nadruk w postaci logo firmy, albo różnego rodzaju napisów czy też haseł informacyjno-reklamowych.

Minimum produkcyjne

Wykres ilościowy - ikonaNajmniejsza ilość, w jakiej możemy wykonać kartony na wymiar, wynika z minimalnej powierzchni tektury jaką trzeba wykorzystać jednorazowo na linii produkcyjnej. Minimum wyliczamy i podajemy po otrzymaniu konkretnych wymiarów pudełek, które chciałbyś zamówić. Przykładowo, dla kartonów klapowych o wymiarach 600x400x400 mm, minimum wynosi 300 sztuk, a dla 200x200x100 mm, już 1500. Dla opakowań z nadrukiem, minimum produkcyjne to 500 sztuk, nawet jeśli ilość wynikająca z rozmiaru byłałby mniejsza.

Jest jeszcze kilka czynników, które mogą mieć wpływ na wymaganą wielkość najmniejszego zamówienia, dlatego wszelkie informacje otrzymasz w odpowiadzi na zapytanie ofertowe, pamiętaj jednak, aby zawierało ono niezbędne wytyczne i parametry.

Formułowanie prośby o wycenę

Wiadomość e-mail - ikonaKażda prośba o wycenę kartonów musi być odpowiednio sformułowana, abyśmy mogli podjąć się jej przygotowania. Zapytanie powinno zawierać jak najwięcej informacji, które mogą mieć decydujący wpływ nie tylko na ceny końcowe, ale przede wszystkim na sugestię doboru odpowiedniego materiału oraz konstrukcji (fasonu) opakowania. W związku z powyższym, oprócz krótkiego opisu docelowego przeznaczenia danego kartonu bądź pudełka, niezbędne będą dane, takie jak:

  • typ opakowania (klapowe, fasonowe - tu trzeba podać kod FEFCO albo przesłać zdjęcie lub choćby link do produktu z naszej stałej oferty)
  • wymiary wewnętrzne (długość x szerokość x wysokość - w tej kolejności)
  • rodzaj tektury (grubość, 3- lub 5-warstwowa, szara lub bielona) - zobacz Poradnik
  • gramatura tektury (albo opis przeznaczenia kartonów i obciążalność w kg)
  • nakład ilościowy w pojedynczym zamówieniu - to jedna z kluczowych informacji

W przypadku pytań o kartony z nadrukiem, należy:

  • przesłać plik graficzny z logotypem (im wyższa rozdzielczość tym lepiej)
  • określić kolor, wymiary nadruku i umiejscowienie na pudełku
  • podać wszelkie inne wytyczne odnośnie ewentualnych oczekiwań

Zapytania ofertowe można wysyłać poprzez formularz znajdujący się na podstronie Kontakt. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wszystkie maile, jednak ze względu na ich dużą ilość, musisz brać pod uwagę, że oczekiwanie na odpowiedź, w niektórych przypadkach, może potrwać nawet kilka dni.

Pomoc i doradztwo

Pomoc - ikonaZastanawiasz się jaka konstrukcja albo jaki rodzaj tektury byłby najlepszy do opakowań na Twoje produkty? Nie musisz tracić czasu na szukanie takich informacji i zastanawianie się nad znaczeniem niektórych typowo branżowych pojęć. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub wyślesz e-mail i określisz specyfikę przedmiotów, które mają być pakowane.

Z chęcią doradzimy i pomożemy dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązania tak, żeby konkretne pudełko, nie tylko spełniało zakładaną rolę, ale też, żeby jego cena była najbardziej korzystna i optymalnie niska.