Wyszukiwanie

Szybkie zakupy online

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ -
Poznań, Warszawa,
Kraków czy Wrocław,
NASZE KARTONY KUPISZ TU!

KupKartony.pl - małe logo sklepu

Producent dużych pudeł, jak i małych pudełek.

Ludzie z pudłami na głowach - zadowoleni z zakupu

KUP I TEŻ SIĘ PRZEKONAJ!

Formy płatności w sklepie KupKartony.pl

Jedyną walutą obowiązującą w sklepie jest zł polski (PLN) a poniżej wymieniamy możliwości zapłaty za zakupiony towar.

Płatność przelewem - przedpłata

Przelew bankowy - ikonaWybierając tę opcję, dokonujesz przelewu na konto bankowe, którego numer oraz pozostałe dane otrzymasz mailem zaraz po złożeniu zamówienia na adres podany podczas rejestracji.

Po zaksięgowaniu przelewu (zwykle 1-2 dni) przystępujemy do finalizacji zamówienia. Dla przyspieszenia przekazania zamówienia do realizacji, możliwe jest przesłanie mailem elektroniczego potwierdzenia wpłaty, jednak taką ewentualność należy wcześniej uzgodnić z obsługą sklepu, ponieważ każdego dnia realizujemy wiele zamówień i nie możemy zapewnić, że wskutek wcześniejszego potwierdzenia przelewu uda nam się przyspieszyć wysyłkę zakupionych opakowań.

Płatność gotówką - przy odbiorze

Płatność gotówką - ikonaW tej opcji, za zakupiony towar, płacisz Kurierowi gotówką przy doręczeniu przesyłki, bądź przy odbiorze z naszego magazynu, jeśli zdecydowałeś się na osobisty odbiór towaru.

Należy pamiętać, że wysyłka towaru z opcją płatności przy odbiorze wiąże się z dodatkową opłatą za usługę pobrania należnej kwoty przez kuriera, która to opłata wynosi 8 zł brutto i jest już wliczona do łącznego kosztu dostawy, widocznego podczas składania zamówienia.