Wyszukiwanie

Szybkie zakupy online

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ -
Poznań, Warszawa,
Kraków czy Wrocław,
NASZE KARTONY KUPISZ TU!

KupKartony.pl - małe logo sklepu

Producent dużych pudeł, jak i małych pudełek.

Ludzie z pudłami na głowach - zadowoleni z zakupu

KUP I TEŻ SIĘ PRZEKONAJ!

Formy płatności w sklepie KupKartony.pl

Jedyną walutą obowiązującą w sklepie jest zł polski (PLN) a poniżej wymieniamy możliwości zapłaty za zakupiony towar.

Płatność przelewem - przedpłata

Przelew bankowy - ikonaWybierając tę opcję, dokonujesz przelewu na konto bankowe, którego numer oraz pozostałe dane otrzymasz mailem zaraz po złożeniu zamówienia na adres podany podczas rejestracji.

Po zaksięgowaniu przelewu (zwykle 1-2 dni) przystępujemy do finalizacji zamówienia - jeśli zaksięgowanie nastąpiło przed godz. 12:00 w dniu roboczym, towar wysyłamy najczęściej jeszcze tego samego dnia. Dla przyspieszenia dostawy, możliwe jest również przesłanie mailem elektroniczego potwierdzenia wpłaty, jednak taką ewentualność należy wcześniej uzgodnić z obsługą sklepu.

Płatność gotówką - przy odbiorze

Płatność gotówką - ikonaW tej opcji, za zakupiony towar, płacisz Kurierowi gotówką przy doręczeniu przesyłki bądź przy odbiorze z naszego magazynu, jeśli zdecydowałeś się na osobisty odbiór towaru.

Jeżeli zamówienie z płatnością przy odbiorze zostało złożone przed godz. 12:00, towar zazwyczaj wysyłamy jeszcze tego samego dnia, jesli oczywiście nie jest to dzień wolny od pracy.

Należy pamiętać, że wybór powyższej opcji wiąże się z dodatkową opłatą za usługę pobrania, która wynosi 8 zł brutto i jest już wliczona do łącznego kosztu dostawy widocznego podczas składania zamówienia.