Wyszukiwanie

Szybkie zakupy online

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ -
Poznań, Warszawa,
Kraków czy Wrocław,
NASZE KARTONY KUPISZ TU!

KupKartony.pl - małe logo sklepu

Producent dużych pudeł, jak i małych pudełek.

Ludzie z pudłami na głowach - zadowoleni z zakupu

KUP I TEŻ SIĘ PRZEKONAJ!

Sklep i hurtownia producenta opakowań - O Nas

Dane firmy

Sklep internetowy, a zarazem hurtownia opakowań KupKartony.pl, którego strony właśnie przeglądasz, prowadzony jest przez producenta kartonów i pudeł tekturowych, firmę:

Dane właściciela sklepu

Zakres działalności - profil produkcji

Produkcja - ikonaOkreślając działalność naszej firmy oraz jej profil w najbardziej ogólny sposób, zajmujemy się wytwarzaniem opakowań kartonowych, stosując obowiązujące normy i standardy oraz kładąc szczególny nacisk na aspekty ekologiczne. Z tektury falistej produkujemy zarówno duże opakowania zbiorcze, jak i mniejsze jednostkowe - na zamówienie i dokładnie pod wymiar określany przez zleceniodawców. Jak dotychczas, największy procent udziału w naszej całościowej produkcji należy do kartonów klapowych i wykonywanych za pomocą dedykowanych matryc/wykrojników, składanych pudełek fasonowych.

Dbając o utrzymywanie standardów jakości na najwyższym poziomie, bierzemy pod uwagę również tak ważny czynnik, jakim jest możliwie niski koszt produktu finalnego. Dlatego też, staramy się maksymalnie wykorzystywać swoje doświadczenie oraz wszelkie możliwości technologiczne, aby ceny naszych kartonów i innych wyrobów tekturowych, były możliwie jak najniższe ale zarazem, żeby ich walory jakościowe w procesie produkcji w żaden sposób nie zostały umniejszone.

Formy sprzedaży i asortyment

Koszyk - ikonaSklep i hurtownia KupKartony.pl to sposób na wygodne i szybkie zamawianie naszych produktów poprzez internet. Ogólne korzyści z takiej formy zakupów zapewne każdy zna, jednak należy tu zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż jako producent, sprzedajemy opakowania tekturowe, hurtowo i detalicznie, po bardzo korzystnych cenach - kupujesz bez dodatkowej marży jakichkolwiek pośredników!

W coraz bardziej rozwijającym się handlu internetowym, w znaczącym stopniu rośnie zapotrzebowanie na różne artykuły związane z pakowaniem i wysyłką paczek. Tak więc kartony czy pudełka, to nie jedyny asortyment naszego sklepu.

Chcąc spełnić uzasadnione oczekiwania Klientów, postaraliśmy się o możliwość zakupu z jednego miejsca, również takich produktów jak: koperty bąbelkowe, taśmy pakowe czy folie stretch, które dzięki niskiej marży, również sprzedajemy online po dobrych i konkurencyjnych cenach. Zachęcamy więc do zapoznania się z pełną ofertą artykułów do pakowania.

Główne założenia i cele

Lista założeń - ikonaOtwierając sklep KupKartony.pl, wyznaczyliśmy sobie cele oraz przyjęliśmy założenia, które będziemy stale i bezustannie realizować.
Do głównych i najważniejszych z nich, należą:

  • towar wyłącznie odpowiednio wysokiej jakości
  • możliwie najniższe ceny
  • sprzedaż detaliczna i hurtowa
  • szybka realizacja zamówień
  • pomoc i fachowe doradztwo
  • zawsze miła obsługa
  • rozwój i poszerzanie asortymentu

Dodatkowo, zależy nam na nawiązywaniu dobrych, partnerskich kontaktów i długofalowej współpracy z naszymi Klientami. Starannie dbamy więc o najwyższe standardy obsługi oraz realizacji zamówień.